piątek, 3 maja 2013

Podbeskidzie ma wielki charakter.

Za nami pierwsze spotkanie 25 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Podbeskidzie na własnym stadionie zremisowało z Zagłębiem 1-1. Mecz był świetnym widowiskiem. Od pierwszej do ostatniej minuty obie drużyny grały na pełnym gazie, gra przenosiła się spod jednego pola karnego pod drugie. Jednak w pierwszej połowie to Zagłębie wyglądało lepiej, Miedziowi stwarzali sobie więcej sytuacji i trafili do siatki Górali za sprawą Michala Papadopulosa. Po prawie 15 minutach od strzelenia bramki przez gości, bielszczanie grali już w dziesięciu po ostrym faulu Paweli. Jednak w drugiej połowie, gospodarze nie rezygnowali i walczyli z jeszcze większym zaangażowaniem niż w pierwszej części gry, a to, że grali w dziesiątkę nie było prawie widoczne. I w końcu dopięli swego zdobywając bramkę wyrównującą autorstwa nikogo innego jak Roberta Demjana. Spotkanie na prawdę było toczone w wysokim, szybkim tempie z wieloma twardymi zagraniami z obu stron. Mam nadzieję, że ten początek weekendu w Ekstraklasie bedzie zwiastował kolejne świetne mecze 25 kolejki.

m.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz